Zapisy

Taichi Chuan Kung Fu Zapisy Poznań

Najczęściej zadawane pytania

Zapisy każdego roku rozpoczynają się w pierwszy wtorek października, lecz zapisy trwają cały rok. Zapisać może się każdy kto ukończył 18 lat (za zgodą rodziców od lat 16-tu). Zapisać można się telefonicznie, drogą e-mail lub po prostu przyjść na zajęcia dla początkujących.

Aktualny grafik zajęć dla grupy początkującej  i zaawansowanej znajdą Państwo tutaj:

https://qigong.eu/zapisy/

Zapisy do grupy początkującej trwają bez limitu czasowego. Zapisać można się w każdym momencie, z zastrzeżeniem jednak, że do grupy zaawansowanej można przejść ćwicząc nie mniej niż 6 miesięcy.

Ćwiczenia Taichi są niewymagające, wystarczy zabrać ze sobą sportowy strój i obuwie sportowe na przebranie.

Zajęcia nie są prowadzone dla zysku. Odpłatność jest symboliczna. Pierwsze zajęcia pozwalające na zapoznanie się z grupą i prowadzącym są zawsze bezpłatne. Jeśli zajęcia się spodobają – zapraszamy!

Oczywiście. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu warsztatów o różnym stopniu zaawansowania.Możemy przeprowadzić zajęcia w dowolnym miejscu na świecie.

Nie. Takie twierdzenia publikowane w internecie lub wypowiadane publicznie świadczą tylko o braku stosownego wykształcenia osoby, która je głosi.

Informacje oraz zapisy: Osobiście na sali w każdy wtorek.

Zapisy via email: sifu(małpka)taichi-chuan.pl

Sms: +48 605061913 24h

oraz

telefonicznie 605 061 913 w godzinach 9:00-16:00.

Nie. Taichi Chuan to ćwiczenia zdrowotne ale wynika to z wplecenia elementów sztuk walki – a więc ruchu, do naszego codziennego życia. Aby rzetelnie ocenić walory Taichi warto zapoznać się z licznymi badaniami przeprowadzonymi nad benefitami medytacji – Qigong i Taichi często poleca się stosować by uspokoić umysł i poprawić stan zdrowia.

Informacje o tym można znaleźć w dziale „Kwalifikacje”. Instruktorzy posiadają legitymacje instruktorów samoobrony, wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z ludźmi jak i z Ki oraz Qi.